Оплата та Доставка

ЯК ОПЛАТИТИ ТОВАР В ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИНІ «ПРАКТИКА»

Оформлені замовлення в нашому інтернет-магазині оплачуються в національній валюті України. Оплата може проводиться за безготівковим розрахунком або готівкою за допомогою найбільш зручного для вас способу оплати.

Способи оплати замовлення:

  • При самовивозі товару з центру видачі інтернет-магазину – готівкою касиру.
  • При доставці товару службою інтернет-магазину «Практика» – готівкою водієві служби доставки.
  • За допомогою безготівкового розрахунку (для юридичних осіб).
  • За допомогою безготівкового розрахунку (картка банку).

ЧАС ФОРМУВАННЯ ТА ВІДВАНТАЖЕННЯ ТОВАРІВ

Час формування та відвантаження замовлень для товарів зі знаком “передзамовлення” може становити від 3 до 7 днів.

Час формування і відвантаження замовлень по місту та районам  для товарів зі знаком “є в наявності” відбувається на протязі робочого дня без розвантаження товару!

* Важливо! Всі замовлення, які надходять у вихідні дні або дні загальнодержавних свят будуть оброблені в найближчий робочий день.

ДОСТАВКА ЗАМОВЛЕНЬ

Придбані товари в інтернет-магазині «Практика» можна отримати за будь-якою адресою, вказаною під час оформлення замовлення. Доставка здійснюється як по місту Прилуки, районам і області, так і по всій Україні.

Самовивіз з магазину «Практика»

Клієнти можуть самостійно забрати свої замовлення в пункті видачі товарів магазину в місті Прилуки, за адресою Київська, 140.

Для цього вам потрібно:

  • Замовити товар в інтернет-магазині «Практика»;
  • Підтвердити менеджеру інтернет-магазину самовивіз товару;
  • Отримати підтвердження про можливість отримання замовлення від інтернет-магазину.

Доставка власною службою інтернет-магазину

Інтернет-магазин «Практика» забезпечує доставку товарів в межах міста Прилуки та прилеглих до нього районів. Розрахунок вартості доставки виконується індивідуально для кожного замовлення. Зверніться до менеджерів інтернет-магазину або в службу доставки і вам вкажуть попередню вартість доставки товару.

Товари доставляються за погодженням з клієнтом протягом 1-2 днів. Вивантаження і підйом на поверх водій не виконує. Якщо вам необхідний підйом великогабаритних і важких матеріалів або послуги вантажно-розвантажувальної техніки, повідомте про це нашим менеджерам.

Всі результати пошуку