Відгуки та пропозиції

 Тут Ви можете надіслати свої побажання, конструктивні пропозиції, поскаржитися на неякісне обслуговування або, навпаки, висловити подяку за надану Вам послугу. 
 
logo.png Віддячити Поскаржитись Порадити Запитати
Залишились ЗАДОВОЛЕНІ роботою сайту, якістю товару або обслуговуванням співробітників  – залиши подяку Якщо Ви незадоволені роботою сайту, якістю товару або обслуговуванням співробітників  - можна поскаржитися директорові Є  ідеї?  Найцікавіші ідеї ми приймемо до роботи, а їх автори будуть нагороджені. Не достатньо інформації? Є нестандартні питання? Запитуй!!
Для відправки повідомлення потрібно заповнити необхідні поля і натиснути кнопку «Відправити». Звертаємо увагу, що Ви повинні заповнити всі поля форми! 
 
Також уточнюємо, що ми сподіваємося, що спілкування буде побудовано на принципах ввічливості та взаємної поваги, властивих дорослим, вихованим людям. Повідомлення, що містять ненормативну лексику опубліковані не будуть.

HTML Comment Box is loading comments...

Відгуки

Доброго Дня, Світлано! Дякуємо вам за звернення, візьмемо до уваги Ваші зауваження щодо обслуговування. За будь якої консультацією Ви завжди можете звернутися до менеджера Інтернет-магазину, з задоволенням допоможемо Вам!
Найкращі рекомендації!!!!!!!!!!!!
Найкращі рекомендації!!!!!!!!!!!!!!Успіхів і вдячних покупців!!!!!!!1
ad@min.com
28 Ноября 2017 10:01
Ігор, дякуємо Вам за заказ, звертайтеся, будемо дуже раді бачити Вас в числі постійних клієнтів!
Дякую!
Хочу висловити слова вдячності працівникам магазину " Практика" за оперативність, ввічливість у спілкуванні, високий професіоналізм в обслуговуванні. Посилку отримала вчасно. Співпрацею дуже задоволена. Дуже дякую ! Удачі та процвітання компанії! Гарних покупців і відгуків!
Заказывала обои. Заказ приняли быстро, товар в наличии и соответсвует. Спасибо большое. Рекомендую.
ad@min.com
17 Июля 2017 11:02
Дякуємо Вам, Олександра, за покупку в нашому інтернет-магазині, з Вами приємно працювати, будемо сподіватися на подальшу співпрацю!
Огромное спасибо! Товар был доставлен вовремя, быстро, качественно, упаковано, получила в течении суток. С Вами приятно сотрудничать.
ad@min.com
11 Июля 2017 16:21
Вікторія, компанія ТОВ ТЦ "Практика" дякує вам за замовлення та довіру! Будемо раді і надалі співпрацювати з Вами!
Замовляв 13.06.2017р. у вашому магазині "Практика" м. Прилуки сушарку стельову. Товар отримав 14.06.2017р. у м. Дрогобичі. Хочу відмітити комінкабульність, знання та вміння дати рекомендації менеджера п. Олесі. Дякую. Успіху вашому бізнесу.
ad@min.com
15 Июня 2017 11:03
Дякуємо за Ваше замовлення і за вашу довіру, були раді з Вами працювати, сподіваємося на подальшу співпрацю! Бажаємо Вам всього самого найкращого!
Связались быстро, мин 20, заказ отправили в этот же день. Покупал мангал: информация была актуальна, мангал пришел в отличном состоянии в нужной комплектации (+ сумка!). Фото товара актуальны и совпадают с оригиналом, соответственно, что ожидал - то и получил. Спасибо за качественный украинский продукт!
- Заказ выполнен вовремя
- Цена актуальна
- Наличие актуально
- Описание актуально
ad@min.com
09 Июня 2017 16:06
Віталій, дякуємо за Ваш вибір та довіру, з Вами дуже приємно працювати, сподіваємося на подальшу співпрацю!
Все замечательно! Связались быстро, информация актуальная, посылку получила уже на следующий день! Спасибо большое и удачи в Вашей работе!
ad@min.com
31 Мая 2017 09:16
Дякуємо вам, Валентина, за покупку в нашому інтернет-магазині, з Вами приємно працювати, будемо сподіватися на подальшу співпрацю з Вами!
Купляв шпалери, ціна була по акції і на 30% нижча, ніж в Епіцентрі і нижча будь-якого магазину, який знайшов. Завжди підозріло ставлюсь до акцій, ще перепитував чи вони не пошкоджені і т.д. Отримав шпалери, повністю цілі і не пошкоджені. Залишився задоволеним покупкою. Рекомендую.
ad@min.com
13 Мая 2017 09:11
Колектив компанії дякує за замовлення в нашому інтернет магазині http://praktika.org.ua/, і сподівається на подальшу співпрацю.
Услугами вашего интернет-магазина пользуюсь уже не в первый раз, остался доволен! Консультацию получил по телефону, менеджер Алеся дала информацию в полном объёме, культурно и вежливо терпела мои вопросы) кстати, доставку тоже заказал и машина приехала вовремя, что немаловажно. Спасибо вам за обслуживание, ваш магазин буду советовать друзьям!
ad@min.com
21 Апреля 2017 15:00
Юрий, Ви дуже відповідальна і порядна людина, працювати з таким клієнтом одне задоволення.
Колектив компанії дякує за замовлення в нашому інтернет магазині http://praktika.org.ua/, і сподівається на подальшу співпрацю.
15 декабря заказал в магазине «Практика» две вещи, которые давно искал, и которых не было в других магазинах. А 16 декабря, меньше чем через сутки, в отделении «Новой почты» получил посылку в своем городе – так тщательно и бережно упакованную (товар хрупкий), что ему не грозили никакие неприятности.<br>Благодарю магазин «Практика» за четкую и отлаженную работу. И особые слова признательности Олесе, которая занималась этой покупкой, все сделала для того, чтобы желаемые вещи были получены в
ad@min.com
21 Апреля 2017 15:04
Надзвичайно порядний покупець! Швидка оплата і дзвінок після неї.
Колектив компанії дякує за замовлення в нашому інтернет магазині http://praktika.org.ua/, і сподівається на подальшу співпрацю.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід