ЕНЕРГІЯ ЗБЕРЕЖЕННЯ З Райффайзен БАНК АВАЛЬ

За підтримки Європейського Банку Реконструкції та Розвитку Райффайзен Банк Аваль приєднався до IQ energy - програмою підтримки фінансування заходів з енергоефективності в житловому секторі України.

Програма була розроблена Європейським Банком Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за підтримки донорів.

УМОВИ ПРОГРАМИ:
     • Оформлення «Кредиту готівкою» або «Кредитної картки» в Райффайзен Банку Аваль

     • Компенсація до 3000 євро, яка зараховується на Ваш поточний рахунок в євро

ОТРИМАТИ КОМПЕНСАЦІЮ ПРОСТО:

КРОК 1
Оформіть «Кредит готівкою» до 100 000 грн (для Преміум клієнтів - до 300 000 грн) або «Кредитну карту» з лімітом до 50 000 грн (для Преміум клієнтів - до 150 000 грн) в Райффайзен Банку Аваль.

Одночасно відкрийте в банку БЕЗКОШТОВНО поточний рахунок в євро для зарахування компенсації в розмірі до 3000 євро.

ОБОВ'ЯЗКОВО!
Після підписання кредитного договору необхідно безкоштовно відкрити поточний рахунок в євро в Банку для зарахування компенсації.
Якщо на момент виплати компенсації рахунок в євро не відкритий - кошти не будуть зараховані!

Якщо на момент підписання кредитного договору Ви не знаєте, чи будете подавати заявку на отримання компенсації, або вже давно користуєтеся кредитною карткою - будь ласка, зверніться до відділення Банку і відкрийте поточний рахунок в євро, якщо вирішите брати участь в програмі IQ energy, інакше - компенсація НЕ буде зарахована!

КРОК 2
   
Виберіть енергоефективне обладнання і роздрукуйте «Сертифікат відповідності» з сайту www.iqenergy.org.ua/technologies

КРОК 3

Розрахуйтеся засобами в межах продуктів «Кредит Готівкою» або «Кредитна Карта», отриманими в Райффайзен Банку Аваль, за придбання і монтаж енергоефективного обладнання.

Обов'язково зробіть фото до і після установки устаткування.

КРОК 4

Розмір компенсації становить 35% від суми кредиту або суми інвестицій в енергоефективні товари.
Для отримання компенсації зареєструйтеся на сайті www.iqenergy.org.ua і подайте заявку для участі в програмі IQ energy. Заповніть форми і завантажте підтверджує інформацію.

УВАГА!
Заявку на отримання компенсації необхідно подати протягом 4-х місяців з моменту отримання «Кредиту готівкою» / с моменту покупки устаткування з використанням «Кредитної картки»!

КРОК 5

Після затвердження компенсації вона буде виплачена в євро на поточний рахунок в євро, відкритий в Райффайзен Банку Аваль.

Компенсація виплачується щомісяця, тому після затвердження заявки необхідно буде дочекатися наступного циклу виплат для отримання суми компенсації.

* Програма діє по всій території України, за винятком окупованих територій і територій проведення АТО. Детальні умови програми - на сайті www.iqenergy.org.ua