Акції та новини

Сайдинг – матеріал для презентабельного фасаду

Сайдинг – один із найбільш практичних, привабливих і простих засобів зовнішньої обробки житлових, офісних, виробничих, складських та інших приміщень. Він не тільки прикрашає будівлю, а й захищає її від впливу несприятливих факторів.

Сайдинг виготовляється із дерева, металу, цементу, полівінілхлориду (ПВХ). Кожен вид має свої плюси і мінуси. Якому віддати перевагу – залежить від проекту та умов експлуатації споруди.

Чи не найпопулярніший сьогодні – поліхлорвініловий сайдинг. Це різного розміру панелі з ПВХ, які успішно імітують дерев’яну обшивку, натуральний камінь або цеглу.

Термін служби

Кожен господар прагне придбати для зовнішньої обробки будівлі матеріал, який прослужив би не рік-два, а щонайменше кілька десятиліть. Із цієї точки зору вініловий сайдинг дуже практичний: він не боїться води, грибка та комах, стійкий до несприятливих погодних умов, не лущиться і не тріскається на сонці, не втрачає кольору. Серед недоліків – невелика стійкість до ударів та інших фізичних навантажень. Низькоякісний і дешевий сайдинг може з часом жовкнути або вигоряти.


Безпечність

При виробництві вінілового сайдинга використовуються тільки екологічно безпечні матеріали та барвники. Під впливом вогню сайдинг із ПВХ плавиться, але не підтримує горіння і не виділяє токсичних речовин. Безпечність сайдинга, котрий пропонує Торговий центр «Практика», підтверджується санітарно-гігієнічними сертифікатами. Крім того, на відміну від металевого, вініловий сайдинг не проводить електричний струм.

Простота догляду

Аби обшита вініловим сайдингом будівля виглядала акуратно та привабливо, достатньо періодично обливати стіни водою із садового шланга. При чищенні можна використовувати звичайний пральний порошок.


Монтаж і ціна

Монтувати ПВХ-сайдинг надзвичайно легко. Установити його за допомогою найпростіших будівельних інструментів зможе навіть людина без спеціальної освіти.

У ТЦ «Практика» представлений широкий асортимент сайдинга від виробників «Альта-Профіль» та «Роял» за ціною від 127 грн./шт. Це класичний сайдинг з ідеальним співвідношенням ціна-якість. Він виготовляється на новітньому обладнанні за особливою рецептурою із високоякісної ПВХ-смоли та кращих імпортних реагентів. Панель поліхлорвінілового сайдинга складається з двох шарів. Поверхневий шар має підвищену стійкість кольору, а основа – високу механічну стійкість і стійкість до перепадів температур.

Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті Інтернет-магазину www.praktika.org.ua ви завжди знайдете актуальну інформацію про новинки асортименту.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Стильний, оригінальний та корисний блок-хаус

Блок-хаус – унікальний оздоблювальний матеріал, що імітує бруси та оциліндровані колоди. Цей екологічно чистий матеріал стає дедалі популярнішим, адже ним можна облицювати фасад будинку, котеджу, гаража, альтанки, сараю.

У деяких країнах, зокрема Канаді та Фінляндії, blockhouse – це каркасно-щитові будинки, обшиті спеціальним матеріалом, схожим на оциліндровані колоди. Звідси термін «блок-хаус» поширився на власне матеріал.

Блок-хаус – міцний та надійний. Він виготовляється із деревини як листяних, так і хвойних порід, сприяє підтриманню у приміщенні природного мікроклімату, що дуже важливо для здоров’я людини . Завдяки новітнім технологіям обробки стійкий до деформації, захищений від гниття та грибкових захворювань.

Випускається блок-хаус різної ширини й товщини в залежності від призначення. Для внутрішніх робіт рекомендується блок-хаус меншого діаметру (щоб приміщення візуально не зменшувалося), для зовнішніх – більшого (для максимально реалістичного імітування колоди).

Приміщення, облицьоване блок-хаусом зсередини, наповнюється ароматами деревини та живиці, виглядає оригінально й стильно. Ззовні обшити блок-хаусом можна стіни з будь-якого матеріалу: бетону, цегли, сендвіч-панелей, брусу. У такий спосіб легко приховати огріхи в будівництві. Для кращої тепло- та звукоізоляції під блок-хаус укладається утеплювач. Будинок, облицьований блок-хаусом та ще й утеплений сучасними матеріалами, виглядатиме зрубом з ідеально обробленого дерева, матиме високі експлуатаційні характеристики, стане теплим і сухим. Блок-хаус також годиться для облицювання балконів, виготовлення воріт, парканів тощо.

Найчастіше у виробництві блок-хауса використовуються осика, сосна, модрина, ялина, береза, липа. Останнім часом зростає популярність соснового блок-хауса, адже смола цього дерева забезпечує додаткову природну гідроізоляцію, що значною мірою подовжує термін експлуатації виробу.

Майте на увазі: щоб захистити дерев’яну вагонку, зберегти її зовнішню привабливість і збільшити строк служби, перед початком монтажних робіт слід обробити матеріал лакофарбовими засобами. Для цих цілей застосовуються різноманітні морилки, лаки, фарби, глазурі, оліфи. Для таких робіт можна використовувати валик чи пензель. Робоча поверхня обов’язково має бути сухою, очищеною від пилу, бруду, старої фарби чи лаку. Місця підвищених механічних навантажень рекомендується покрити додатковими 1-2 шарами лакофарбового засобу.

У Торговому центрі «Практика» завжди в наявності широкий асортимент вагонки блок-хаус та супутніх матеріалів.

Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті Інтернет-магазину www.praktika.org.ua ви завжди знайдете актуальну інформацію про новинки асортименту.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!

Дерев’яна вагонка – варто обрати!

Сьогодні, коли навколо все більше штучних матеріалів, дедалі популярнішою стає дерев’яна вагонка. Їй віддають перевагу ті, хто не женеться за модою, а дбає про якість та безпеку. Вагонка – натуральний матеріал, який прикрашає і утеплює. У приміщенні, де застосовано вагонку, створюється природний мікроклімат, а приємний аромат додає йому затишку. Цей екологічно чистий матеріал використовується як для житлових приміщень, так і для офісів, кафе, ресторанів тощо.

Переваги дерев’яної вагонки

▪ Дерево здатне підтримувати у кімнаті рівень вологості, оптимальний для людського організму. При перевищенні цього рівня дерев’яна обшивка активно поглинає надлишкову вологу, при сухому повітрі – виділяє її в атмосферу. У такий спосіб здійснюється своєрідний природний клімат-контроль.

▪ Облицьовані дерев’яною вагонкою стіни швидко прогріваються. Крім того, деревина, накопичуючи тепло, рівномірно розподіляє його по всьому будинку. Завдяки цьому на опалення потребується набагато менше енергії.

▪ Інтер’єр з використанням дерев’яної вагонки справляє позитивний вплив на психоемоційний стан людини. Цьому сприяють приємні тактильні відчуття від дотику до її поверхні, запах дерева, малюнок, що утворюють волокна деревини.

▪ Дерево наповнює оселю живим теплом і природною енергетикою, створює відчуття гармонії.

▪ Обробка дерев’яною вагонкою не потребує попередньої підготовки поверхні стін або їх вирівнювання. Під такою обшивкою можна сховати тріщини та нерівності, прокласти електропроводку.

▪ Дерев’яна вагонка стійка до механічних пошкоджень, вона піддається чищенню та багаторазовому фарбуванню.

Для виготовлення вагонки використовуються найрізноманітніші породи дерев. Із сімейства хвойних найбільшу популярність має сосна. У соснової вагонки красива текстура, цей матеріал довговічний, легко піддається обробці, чудово підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього оздоблення. Це прекрасний варіант для лазні, але тільки не для парильні. Там найкраще використовувати листяні або фруктові дерева, тому що при високих температурах сосна виділяє смолу з різким запахом. А от для передбанника та кімнати відпочинку це цілком прийнятний варіант.

Вагонка з листяних порід: осики, липи, вільхи – використовується зазвичай для внутрішніх робіт. Вільха, до того ж, широко застосовується в будівництві лазень та саун. Цьому сприяють лікувальні властивості деревини, обумовлені наявністю в ній дубильних речовин, які при нагріванні виділяються в повітря і справляють протизапальну, дезінфікуючу та кровоспинну дію. Корисно відвідувати таку лазню при простудних захворюваннях, суглобовому ревматизмі та подагрі. Із часом колір вільхової обшивки стає навіть більш насиченим і шляхетним. Вільха стійка до деформації, не має сучків, тому практично не потребує шліфовки, її структура гладка та рівномірна.

Торговий центр «Практика» пропонує соснову вагонку за ціною від 49 грн./кв. м, вільхову – від 169 грн./кв. м. Придбати цей оздоблювальний матеріал можна також через Інтернет-магазин www.praktika.org.ua. За бажанням клієнта ми доставимо товар у будь-яке місце у найкоротший термін.

Дерев’яна вагонка – гарантія затишку у вашій оселі та здоров’я ваших рідних.

Чекаємо на вас!

Яка ж то дача без гойдалки?

Дача – не тільки місце активної праці в саду й на городі. Це ще й куточок відпочинку від турбот і шуму міського життя. Один із незамінних атрибутів для такого релаксу – гойдалки. Зручні, легкі, ергономічні, функціональні та практичні, вони забезпечать комфорт і прикрасять вашу садибу. Гойдалки можуть бути встановлені у будь-якому куточку вашої дачі і на будь-якій поверхні. Перенести їх з місця на місце зовсім просто.

Яка ж то дача без гойдалки?Металеві дачні гойдалки, вироблені за сучасними технологіями, підходять для всякого клімату і різних погодних умов; не бояться перепадів температури, тому ними можна користуватися з початку весни до кінця осені.

Конструктивні особливості

Конструкція гойдалок проста – рама та сидіння. Більшість моделей укомплектовані тентом, що убереже вас від дощу або пекучих сонячних променів.

Рама покликана забезпечити стійкість конструкції. Найпоширеніший варіант рами – з опорою на чотири ніжки. Такі гойдалки встановлюють тільки на твердих поверхнях, бо на ґрунті вони можуть провалюватися. Альтернативна модель – гойдалки з опорою на дві овальні дуги. Сидіння-трансформер робить гойдалку багатофункціональною, даючи можливість використовувати її в якості розкладного ліжка.

Оздоблювальні матеріали

Садові гойдалки зазвичай виготовляють із металу, текстилю та спінених матеріалів. Майте на увазі, що конструкції з металу вирізняються легкістю і практичністю. Вони виконані у природних кольорах – зеленому або коричневому, тому відмінно вписуються в садовий чи дачний дизайн.

Додаткове оснащення

Обираючи гойдалку, зверніть увагу на моделі, котрі мають на рамі полички, підставки чи підстаканники. Це вельми корисні деталі, здатні врятувати чохли матраца від випадково пролитих напоїв. Більш модифіковані варіанти укомплектовані москітною сіткою, що допоможе сховатися від надокучливих комах.

Яка ж то дача без гойдалки?Розмір гойдалки теж має значення. Придбаваючи її, ураховуйте кількість членів вашої родини та гостей, котрих збираєтеся приймати.

Аби відпочинок на гойдалці був якомога комфортнішим, розміщуйте її так, щоб сонце не сліпило вам очі, а також так, щоб споглядати не свій чи сусідський паркан, а квітник або зелену галявину. На барбекю у жодному разі не присувайте гойдалку близько до мангала, щоб запобігти пошкодженню тканини іскрами.

У Торговому центрі «Практика» представлений широкий асортимент гойдалок, які прикрасять вашу дачу або садову ділянку. Ціна – від 4515 гривень.

Зверніть увагу на новинку – шикарну чотиримісну гойдалку «Аліса», котра не залишить байдужим навіть найвимогливішого клієнта. Сталевий каркас, вологонепроникний тент, розкладна спинка, москітна сітка – лише деякі її переваги. До того ж, придбавши «Алісу, ви ще й отримаєте в подарунок крісло для відпочинку.

ТЦ «Практика» пропонує широкий вибір товарів як для будівництва, так і для відпочинку. Ми регулярно радуємо своїх клієнтів різноманітними акціями, знижками та розпродажами. На сайті інтернет-магазину www.praktika.org.ua ви завжди знайдете актуальну інформацію про новинки асортименту.

Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Приємного вам відпочинку на свіжому повітрі!

Бойлер – просте рішення, коли потрібна гаряча вода

Зараз уже ніхто не дивується, коли наприкінці весни або на початку літа в квартирах відключають гарячу воду. Аби не гріти воду на плиті та не приймати холодний душ, достатньо придбати бойлер.

Бойлер – прилад, який являє собою ємність, де холодна вода нагрівається до заданої температури за допомогою спеціального електричного нагрівального елемента ТЕНа (трубчастого електронагрівача). Бойлер здатний забезпечити водою температурою +60-75°С як невелику квартиру, так і великий приватний будинок, споживаючи всього 1-2,5 кВт електроенергії.

Чи має значення об’єм?

Вибір бойлера за об’ємом суто індивідуальний. Він залежить, зокрема, від кількості людей, котрі користуватимуться водонагрівачем; кількості точок підключення (тільки душ, душ і умивальник, плюс раковина на кухні тощо); тривалості прийому душу кожним із членів сім’ї; від того, чи будете ви користуватися для водних процедур ще й ванною.

Зорієнтуватися у визначенні потрібного вам об’єму водонагрівача допоможе таблиця розрахунку споживання води з урахуванням кількості споживачів.

Майте на увазі, що не варто обирати бойлер «із запасом», адже він займатиме більше місця і довше нагріватиметься. До прикладу, 50-літровий бойлер нагрівається на 1,5-2,5 години швидше за 100-літровий.

Бойлер – просте рішення, коли потрібна гаряча водаТипи нагрівальних елементів

Існує два типи нагрівачів: із мокрим ТЕНом (зануреним у воду) та сухим. Перший тип – мідний нагрівальний елемент, схожий на кип’ятильник. Через постійний контакт із водою на ньому швидко утворюється накип, що погіршує теплопровідність. Такі бойлери довше гріють воду і раніше виходять із ладу. Сухий ТЕН не контактує з водою. Він знаходиться в спеціальній колбі і надійно захищений від пошкоджень. Такий водонагрівач служить довше, але коштує в 1,5-2 рази дорожче.

Обираємо бойлер за формою

Перед купівлею бойлера обов’язково визначтеся з місцем його встановлення. Найпоширеніші моделі – циліндричні з вертикальною установкою. Вони доволі прості у виробництві, тому доступні за ціною. Набирають популярності так звані слім-бойлери – вузькі та витягнутої форми. Вони зручні при установці в нішу або в тумбу. Ще один варіант – прямокутні бойлери, котрі щільно прилягають до стіни і добре вписуються в кутки.

Матеріал бака: емальована чи нержавіюча сталь?

У більшості моделей бойлерів бак виготовлений зі сталі. Зсередини на нього нанесене антикорозійне покриття, найчастіше – емаль. Однак вона доволі чутлива до значних перепадів температури, тому з часом може давати тріщини, що спричиняє поширення корозії. Термін служби емальованих баків (початковий – 3 роки) можна подовжити, встановлюючи температуру нагрівання не вище +50-60°С. Але така вода – сприятливе середовище для розмноження мікроорганізмів, що може негативно позначитися на здоров’ї. Аби запобігти цьому, деякі фірми-виробники пропонують бойлери з антибактеріальним покриттям, яке насичує воду знезаражуючими іонами срібла.

Надійним покриттям вважається титанове напилення, яке вирізняється надзвичайною стійкістю до високих температур і сприяє швидкому та рівномірному нагріванню. А найменше корозія впливає на баки знержавіючої сталі, для яких не проблема прослужити до 10 років.

Визначаємося з місцем кріплення

Обравши традиційне рішення – повісити бойлер на стіну, обов’язково враховуйте його вагу. Майте на увазі, що бойлер на 50 л важить 17-20 кг порожнім і близько 70 кг наповненим. Таку вагу витримає не кожна стіна – необхідна залізобетонна панель або міцна цегляна кладка. У жодному разі не підійде декоративна гіпсокартонна обробка. Крім того, потрібні потужні дюбелі та анкерні кріплення.

У Торговому центрі «Практика» завжди в наявності сучасні зручні й надійні бойлери виробників Atlantic, Ariston, Round. Ці фірми орієнтуються на сучасні технології та новітні розробки, тому їхня продукція надійна і безпечна. У вас є можливість придбати дану побутову техніку на вигідних умовах.

ТЦ «Практика» регулярно радує своїх клієнтів різноманітними акціями та знижками. Для постійних покупців діє програма лояльності. Не забудьте про можливість скористатися послугами відділу «Кредитування».

Чекаємо на вас!